Sprzedaż detaliczna i hurtowa: brykiet, pellet drzewny, auto szyby, farby i lakiery

Historia

Firma PHU "POLIFARB" powstała w 1998 roku. Lokal handlowy służy sprzedaży detalicznej, a także hurtowej i mieści się przy ulicy Starogrodzkiej 9A w Drawsku Pomorskim. Od 2014 r. działamy pod marką ,,Multifarb”. Jest to znacząca zmiana dla naszej Firmy. Wraz ze zmianą nazwy handlowej poszerzyliśmy zakres usług. Już od samego początku istnienia nasza firma zaczęła współprace z liderem w produkcji farb i lakierów firmą Polifarb Cieszyn-Wrocław, która z biegiem lat zmieniła swą nazwę na DEKORAL, a aktualnie PPG, właściciel marek Dekoral, Bondex, Malfarb, Drewnochron, które po dziś dzień są kwestionowanym liderem na rynku polskim i europejskim.

Zaopatrujemy

Nasza firma zaopatruje również lakiernie, serwisy samochodowe, hurtownie i sklepy na obszarze województwa zachodniopomorskiego. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachową poradę, realizujemy zamówienia w ciągu 48 godzin. Większość towaru dostępna jest w naszym magazynie.

Nowe usługi

W ramach nowych usług oferujemy naszym Klientom usługi w zakresie wymiany i naprawy szyb samochodowych, polerowania lamp i reflektorów. Długotrwała wspólraca z wykonawcami inwestycji zmotywowała nas do poszerzenia usług - zakupiliśmy system rusztowań plettac. Rusztowania wynajmujemy Klientom, którzy prowadzą roboty budowlane.  Wachlarz naszych usług jest szeroki. Klient współpracując z nami w zakresie usług otrzymuje zawsze najlepsze warunki handlowe.

Działamy na terenie wielu miast Polski. Oferujemy brykiet, pellet drzewny, auto szyby, naprawy szyb, farby i lakiery dla:
Drawsko, Złocieniec, Czaplinek, Świdwin, Białogard, Resko, Nowogard, Płoty, Łobez, Stargard, Kalisz Pomorski, Choszczno, Drezdenko, Gorzów, Wałcz, Mirosławiec, Szczecin.

© 2017 Multifarb. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie: SurmaCreation.