Sprzedaż detaliczna i hurtowa: brykiet, pellet drzewny, auto szyby, farby i lakiery

Opał - brykiet drzewny - pellet

NISKIE CENY – DOSKONAŁA JAKOŚĆ. 

Transport na terenie Drawska gratis!

Brykiet i pellet - najbardziej wydajny opał

Szeroka sieć kontaktów z producentami peletu i brykietu pozwoliła nam na uzyskanie korzystnych cen dla naszych Klientów. W sprzedaży ciągłej posiadamy opał w postaci peletu i brykietu. Jest to doskonały środek grzewczy. Nasz opał sprzedajmy na terenie całego województwa, a duże transporty trafiają również poza granice naszego kraju. Współpracujemy z wieloma odbiorcami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i cenami.

Pellet drzewny – alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania

Pellet drzewny – najlepsza alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania

Pellet drzewny to nowoczesna i ekologiczną alternatywa dla paliw tradycyjnie stosowanych do ogrzewania domów mieszkalnych, firm i obiektów użyteczności publicznej. Pellet powstaje z różnych rodzajów biomasy: drewna z upraw energrtycznych, odpadów drewna, kory, pestek, łupin orzechów i słomy. Najlepszym opałem jest pellet drzewny, który jest dostepny u nas w ciągłej sprzedaży. 

Brykiet - doskonała alternatywa dla tradycyjnego opału

Brykiet drzewny produkowany jest z rozdrobnionych odpadów drzewnych takich jak trociny, wióry czy zrębki, które są poddawane procesowi sprasowywania pod wysokim ciśnieniem bez dodatku substancji klejących. Niska zawartość wilgoci sprawia, iż wartość opałowa brykietu jest wyższa niż drewna. Dzięki dużemu zagęszczeniu materiału w stosunku do objętości, proces spalania jest stopniowy i powolny.

Zachęcamy do konkatu z naszą firmą, przedstawimy dla Państwa korzystne ceny w zakresie sprzedaży opału. 

Działamy na terenie wielu miast Polski. Oferujemy brykiet, pellet drzewny, auto szyby, naprawy szyb, farby i lakiery dla:
Drawsko, Złocieniec, Czaplinek, Świdwin, Białogard, Resko, Nowogard, Płoty, Łobez, Stargard, Kalisz Pomorski, Choszczno, Drezdenko, Gorzów, Wałcz, Mirosławiec, Szczecin.

© 2017 Multifarb. All Rights Reserved. Projekt i stworzenie: SurmaCreation.